Radosław “rado” Ledwożyw

Witajcie w moim świecie Fotografii Ślubnej

Cieszę się, że odwiedziliście moją stronę. Z Fotografią mam styczność od 2008 roku kiedy to zakupiłem swój pierwszy aparat. Całe swoje doświadczenie opieram na własnym dorobku, mieszanym z wiedzą zaczerpniętą z całego świata.

W reportażu ślubnym uwielbiam to, że mogę opowiedzieć Wasza historię poprzez zdjęcia, kręcić się w pobliżu widzieć to czego inni nie widzą i łapać najlepsze, spontaniczne momenty podczas Waszego wyjątkowego dnia. Bardzo ważne dla mnie jest, żeby jak najmniej ingerować w Wasz wyjątkowy dzień, a przy tym łapać tylko te prawdziwe i spontaniczne emocje. Jako fotograf chcę, żeby to emocje zachowane w kadrach świadczyły o moich umiejętnościach, a nie perfekcyjna technika wykonania zdjęcia. Technika nie odda tego co czuliście swojego najważniejszego dnia, nie opowie historii.

Fotografuję jasnymi stałoogniskowymi obiektywami marki Canon, które pozwalają na stworzenie niesamowitego klimatu na zdjęciach, a przy tym zachowanie naturalnego światła. Na co dzień jestem fotografem mody.  Moje zdjęcia były publikowane w wielu magazynach m.in. MAKE-UP Trendy, Vogue.it, Elegant Magazine, Medellen land Magazine. Współpracuję z wizażystami, projektantami i stylistami. Efekty możecie zobaczyć na mojej drugiej stronie radophotography.pl

Zapraszam do współpracy !