Włoska sesja Moniki i Michała.

Sesja ślubna rozpoczęła się wcześnie rano, pod majestatyczną katedrą Duomo di Milano. To jedno z najbardziej ikonicznych miejsc w całych Włoszech, które swoim gotyckim pięknem i detalami stanowiło idealne tło dla pierwszych zdjęć.

Po kilku godzinach spędzonych w sercu Mediolanu, postanowiliśmy udać się na kolejne wyjątkowe miejsce – nad malownicze jezioro Como. Podróż wzdłuż wąskich, krętych dróg prowadzących do jeziora była sama w sobie niezapomnianym doświadczeniem. Po dotarciu na miejsce, zostaliśmy oczarowani pięknem otaczającej nas przyrody i spokojem, który panował w okolicy. Niestety słońce nas nie rozpieszczało i było duże ryzyko opadu deszczu.

Sesja ślubna we Włoszech była pełna niesamowitych momentów i pięknych wspomnień. Od katedry w Mediolanie, przez wspaniałe widoki nad jeziorem Como, aż po małe, ukryte zakątki, które odkrywaliśmy podczas naszej podróży. Monika i Michał stworzyli niezapomnianą opowieść, którą mieliśmy zaszczyt uwiecznić na fotografiach. Włochy okazały się być idealnym miejscem na ich romantyczną sesję ślubną.